Bielizna plus size – czym jest i jakie rodzaje warto mieć w swojej garderobie?

0 komentarzy

Bielizna plus size części z nas kojarzy się z elementami garderoby, które nie są zbyt atrakcyjne wizualnie i mają jedynie trzymać nasze ciało w ryzach lub maskować niedoskonałości. Jednak teraz, gdy możemy wybierać spośród różnorodnej oferty producentów, kobiety szukające bielizny w większych rozmiarach powinny od niej wymagać dużo więcej. Bielizna plus size ma nie tylko być praktyczna i wygodna, ale powinna także sprawiać, że czujemy się w niej seksownie! 

Czym właściwie jest bielizna plus size?

Mówiąc o bieliźnie plus size mamy zazwyczaj na myśli rozmiary zaczynające się od 42. Jednak należy pamiętać o tym, że tak jak przypadku mniejszych rozmiarów, tak i tutaj, rodzaje bielizny są mocno zróżnicowane i pełnią różne funkcje.

Klasyczna bielizna plus size nie tylko ma być dopasowana do sylwetki kobiety o pełniejszych kształtach, ale także idealnie z ciałem współpracować. Nie może nigdzie się wbijać czy podrażniać skóry. Dodatkowo ma za zadanie odpowiednio podtrzymywać biust oraz odciążać kręgosłup.

Na co zwrócić uwagę, wybierając bieliznę plus size?

Podstawą podczas zakupu bielizny plus size jest przeanalizowanie naszych potrzeb. Co innego sprawdzi się w roli niewidocznej bielizny pod elegancką sukienką, a na inne modele powinnyśmy postawić, gdy szukamy kompletu na wieczór pełen miłosnych uniesień.

W przypadku bielizny typowo praktycznej, w pierwszej kolejności zacząć należy od dokonania odpowiednich pomiarów i dopasowania rozmiaru bielizny. Nie bez znaczenia jest również kolor bielizny – w przypadku uniwersalnych zestawów pod wieczorowe kreacje najlepiej sprawdzi się bielizna w kolorze Twojego ciała. Biustonosze plus size zazwyczaj projektowane są tak, aby utrzymywały ciężar większych piersi i odciążały kręgosłup, dlatego najczęściej mają komfortowe, szerokie ramiączka.

Jaką bieliznę możesz kupić w rozmiarze plus size?

Odpowiedź jest bardzo prosta: każdą! Czasy, kiedy bielizna w rozmiarach od 42 kojarzyła się nam z nudnymi workowatymi fasonami już mamy dawno za sobą. Bielizna plus size wyszczuplająca lub ta podtrzymująca biust i odciążająca kręgosłup to jedno. Teraz, każda z nas szukając bielizny w większych rozmiarach, może także przebierać w seksownych i zmysłowych modelach. Oto kilka najgorętszych propozycji dostępnych w naszym sklepie:

Body plus size

Bielizna plus size – czym jest i jakie modele warto mieć w swojej garderobie?

Damskie body bez wątpienia jest jednym z największych modowych hitów ostatniego roku. Co ważne, nie brakuje także modeli w większych rozmiarach. Możesz wybrać zabudowane body idealne do stylizacji na co dzień, jak i seksowną wersję – prześwitujące body z suwakiem.

Bielizna plus size – czym jest i jakie modele warto mieć w swojej garderobie?

Bielizna nocna plus size

Jak już wspomnieliśmy bielizna plus size to nie tylko wyszczuplające komplety. Na wieczór z partnerem, gdy chcesz podkręcić atmosferę do czerwoności polecamy komplet bielizny koronkowej z seksownym chokerem.

Bielizna plus size – czym jest i jakie modele warto mieć w swojej garderobie?

Koszula nocna w większych rozmiarach

Komplety do spania też nie muszą być nudne. Bielizna plus size to również seksowne koszule nocne pełne prześwitów i koronek.

Bielizna plus size – czym jest i jakie modele warto mieć w swojej garderobie?

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed opublikowaniem

Sprawdź Nasze Propozycje!

Poznaj Modne Kolekcje!

You have successfully subscribed!