28 Jul 2022

Biustonosze bez fiszbin – skąd bierze się ich popularność?

Kobiety coraz częściej wybierają bieliznę, która łączy w sobie seksowny wygląd z naprawdę wysokim poziomem komfortu. Z tego też powodu coraz większą popularnością cieszą się biustonosze bez fiszbin. Miękkie biustonosze kojarzą się nam przede wszystkim ze sportowymi modelami i stanikami dla nastolatek, ale dziś udowodnimy, że nie są to ich jedyne zastosowania. Kiedy zatem warto postawić na biustonosz bez usztywnień? Już odpowiadamy!

Fiszbiny – czym są tak naprawdę?

Fiszbiny to najczęściej półokrągłe druty, które wszywane są w dolną część miseczek biustonosza. Ich głównym zadaniem jest podtrzymywanie piersi oraz nadawanie im pięknego i pełnego kształtu. Co ważne, fiszbiny odciążają ramiona, a co za tym idzie, najczęściej polecane są kobietom o większych biustach.

Miękkie biustonosze bez fiszbin

Biustonosze bez fiszbin wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy komfort ich noszenia. Miękka konstrukcja pozbawiona usztywnień co prawda nie będzie tak dobrze unosić i utrzymywać piersi, ale z pewnością pokreśli ich naturalne piękno. Kobiety doceniają biustonosze bez fiszbin głównie za ich wygodę w każdych warunkach – podczas całodziennego noszenia stanika, a nawet w trakcie aktywności fizycznej. 

Biustonosz bez fiszbin – na mały czy duży biust?

Standardowo przyjmuje się, że biustonosze z fiszbinami są najlepszym rozwiązaniem dla kobiet z większym i cięższym biustem. Warto tutaj jednak podkreślić, że odpowiednio dobrany miękki biustonosz sprawdzi się niezależnie od Twoich rozmiarów!

W przypadku większych piersi warto natomiast zwrócić uwagę na biustonosze o podwyższonym kroju miseczek. Świetnym przykładem będzie tutaj biustonosz koronkowy z ozdobnymi paskami

Dla kogo biustonosz bez fiszbin będzie najlepszy?

Biustonosze bez fiszbin wyróżnia spora uniwersalność i nie dziwi nas wcale, że aktualnie stały się jedną z najmodniejszych propozycji w bieliźniarskim świecie. Delikatne koronki dodają pewności siebie, ale przy tym nie są przesadnie wyzywające. Co więcej, dobrze dobrana braletka idealnie sprawdzi się w wakacje, kiedy to z powodzeniem zastąpi klasyczny top. 

Komu przede wszystkim polecamy biustonosze bez fiszbin?

  • Nastolatkom – Biustonosze bez fiszbin idealnie sprawdzają się w roli pierwszego stanika. Mniejsze piersi nie wymagają mocnego podtrzymania, a wygoda stanika bez fiszbin pozwoli bezboleśnie zapoznać się z nowym rodzajem bielizny.
  • Młodym mamom – Miękkie staniki nie powodują dyskomfortu i nie podrażniają wrażliwych piesi. 
  • Aktywnym kobietom – Wygoda, jaką zapewniają biustonosze bez fiszbin sprawia, że po taką bieliznę sięgają kobiety spędzające całe dnie poza domem, ale też prowadzące aktywny tryb życia.

Biustonosze bez fiszbin – nasze propozycje

Popularność staników bez fiszbin sprawia, że każda z nas znajdzie ten idealny model. Poniżej przedstawiamy nasze ulubione propozycje na ten sezon – od seksownych koronkowych staników, aż po biustonosze w formie topu, które dodadzą charakteru każdej stylizacji.

Biustonosz koronkowy z motywem kwiatów

Biustonosz koronkowy z ozdobnym wycięciem

Biustonosz koronkowy w formie topu

x

 

Polecane