Biustonosze zapinane z przodu – dlaczego warto mieć je w swojej garderobie?

0 komentarzy

Biustonosze zapinane z przodu uchodzą za najwygodniejszą opcję, ale wciąż pozostają w cieniu popularności zapinanych klasycznie staników. Czy faktycznie warto mieć je w swojej garderobie i dla kogo tak naprawdę będą najlepsze? Dziś odpowiemy na te pytania – zapraszamy!

Dlaczego warto postawić na biustonosz zapinany z przodu?

Mniejsza popularność staników zapinanych z przodu sprawia, że wiele kobiet zastanawia się nad tym, czym faktycznie różnią się one od klasycznych biustonoszy.

Różnica wynikająca z przeniesienia zapięcia wpływa przede wszystkim na wygodę podczas całodziennego noszenia stanika. Zapięcie znajdujące się w okolicach mostka (pomiędzy piersiami) pozostaje w większości wypadków całkowicie niewyczuwalne. Druga kwestia to łatwość obsługi takiego biustonosza, czyli brak konieczności gimnastykowania się i wyciągania ręki do tyłu. 

Należy jednak podkreślić, że staniki zapinane z przodu muszą być bardzo dobrze dopasowane, a zapięcie nie może się nigdzie przesuwać i nie może wrzynać się w skórę. 

Stanik zapinany z przodu, czyli seksowne rozwiązanie dla młodych mam

Biustonosze zapinane z przodu w pierwszej kolejności wyróżnia wygoda. Tutaj warto podkreślić, że łatwość i szybkość obsługi stanika doceniają także młode mamy. Oczywiście wiele z nich wybiera specjalne biustonosze do karmienia, jednak na tym możliwości się nie kończą. Koronkowy biustonosz zapinany z przodu nie tylko pozwoli bezproblemowo nakarmić maleństwo, ale przy tym wciąż będzie naprawdę seksowną opcją.

Stanik z zapięciem z przodu to jednak nie tylko wygodna opcja, ale też rozwiązanie, które uratuje niejedną wieczorową kreację. Dobrze wiemy, że dobór stanika do sukienki z mocno wyciętymi plecami potrafi przyprawić o niemały ból głowy. Tutaj z pomocą przychodzi nam biustonosz zapinany z przodu. Takie modele cechują się często obniżonym pasem, co pozwala włożyć sukienkę z odkrytymi plecami – bez obaw o wystającą nieelegancko bieliznę. 

Biustonosz z paskami na plecach

Co więcej, staniki zapinane z przodu dają projektantom nowe możliwości, co objawia się często w bogato zdobionych plecach. Modne paski i tasiemki dodadzą charakteru każdej stylizacji i wpisują się we wciąż aktualny trend widocznej bielizny.

Łatwe zapięcie z przodu – ulga podczas rehabilitacji

Zapinanie i rozpinanie stanika z tyłu wymaga od nas małej dawki codziennej gimnastyki. O ile na co dzień jesteśmy do tego przyzwyczajone, to problem pojawia się w przypadku niektórych kontuzji. Ograniczona ruchomość ręki, barku, czy nawet odcinka szyjnego kręgosłupa może skutecznie utrudniać obsługę klasycznego biustonosza.

Uniwersalny biustonosz zapinany z przodu

Tutaj z pomocą przychodzą biustonosze zapinane z przodu, dzięki którym nie musimy sięgać między łopatki i wykonywać bolesnego ruchu ręką. Warto podkreślić, że z tego samego powodu zapięcie w okolicach znajduje zastosowanie w bieliźnie sportowej. Każda z trenujących na siłowni kobiet dobrze wie, że po intensywnym treningu dosięgnięcie do zapięcia na plecach wcale nie jest takim prostym zadaniem.Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed opublikowaniem
You have successfully subscribed!