02 Dec 2021

Jak dobrać krój majtek do figury i ubrania?

Bielizna może mieć duży wpływ na samopoczucie, komfort, a nawet zdrowie kobiety. Źle dobrana będzie się wrzynać w ciało, obcierać lub krępować ruchy. Natomiast wybierając majtki z koronką w odpowiednim rozmiarze poczujesz się nie tylko wygodnie, ale również zmysłowo. Tak niepozorny element jak majtki damskie jest w stanie dodać kobiecie ogromnej dozy pewności siebie. Nawet, jeśli nie zamierzamy ich nikomu pokazywać - sama świadomość tego, że mamy na sobie tak elegancką, seksowną bieliznę często czyni cuda! Jak dobrać stringi? Jak dobrać majtki wyszczuplające? Podpowiadamy w artykule!

Jak dobrać majtki damskie do figury?

Przed zakupem nowych majtek upewnij się, jaki jest Twój typ figury. To umożliwi Ci wybór kroju bielizny, który będzie najlepiej komplementował Twoją sylwetkę!

  • Klepsydra - jeśli masz szczęście reprezentować ten rodzaj figury, to wiedz, że każdy krój majtek będzie do niej pasował! Stringi koronkowe lub wycięte figi szczególnie podkreślą Twoje atuty.

  • Gruszka - zabudowane majtki maxi, wycięte figi koronkowe i stringi: wszystkie będą wyglądać świetnie na Twojej pupie.

  • Jabłko - majtki maxi z wysokim stanem wyszczuplą okolice odstającego brzuszka, a figi wyeksponują piękne nogi.

  • Kolumna - wcięcie w talii, którego nie posiadasz z natury, nadadzą Ci lekko wycięte figi z wysokim stanem!

  • Odwrócony trójkąt - w przypadku tej figury najlepiej sprawdzi się taka sama bielizna, jak u kolumny. Dodatkowo lepiej unikać majtek-biodrówek, które mogą zniekształcić optycznie proporcje ciała.

Jak dobrać majtki damskie do stylizacji?

Gdy zastanawiasz się, jakie majtki wybrać do danej stylizacji, warto kierować się prostą zasadą:

  • Do ubrań z cienkiego materiału lub takich, które opinają ciało w okolicach pupy, zdecydowanie postaw na majtki stringi lub bieliznę bezszwową.

  • Z kolei do luźniejszej odzieży sprawdzą się zarówno wycięte modele, jak i figi - bielizna nie będzie odznaczała się pod ubraniami, dlatego nie musimy martwić się o tylną linię majtek wcinającą się w pośladki.

Bielizna damska online - teraz bieliznę dla każdego typu sylwetki i ubrania znajdziesz w jednym miejscu!

Jak dobrać rozmiar majtek damskich wyszczuplających?

Wybierając bieliznę wyszczuplającą, wiele kobiet decyduje się na zakup mniejszego rozmiaru, niż nosi na co dzień. Jest to błąd i może dać efekt odwrotny od zamierzonego - majtki będą uciskać ciało i marszczyć się, tworząc na nim dodatkowe fałdki. Dobierając majtki wyszczuplające wybierz swój noszony zazwyczaj rozmiar!

Polecane