Jaką piżamę damską wybrać na wiosnę 2021? (poradnik)

0 komentarzy

Nocna bielizna to nie tylko seksowne komplety czy koronkowe body na wieczór we dwoje, ale także damskie piżamy. Odpowiednio dobrane zapewniają komfort, dobre samopoczucie, a mimo to wciąż mogą być zmysłowym elementem naszej garderoby. Bogata oferta sklepów z bielizną damską sprawia, że co roku mamy coraz większy wybór, co sprawia, że każda z nas, niezależnie od swoich preferencji, znajdzie coś dla siebie. Ponieważ mamy już wiosnę, powoli należy schować ciepłą bieliznę nocną chroniącą nas przed chłodem i wybrać coś lżejszego.

Dziś wspólnie zastanowimy się jaką piżamę damską wybrać na wiosnę i na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Zapraszamy!

Jaka powinna być piżama damska?

Kluczem do wyboru odpowiedniej piżamy jest przede wszystkim jedno słowo – wygoda. Zakładanie piżamy powinno być dla Ciebie przyjemnością. W końcu spędzasz w niej przynajmniej kilka godzin w nocy, a często nawet zostajesz w piżamie jeszcze przez część dnia – zwłaszcza w wolny weekend.

Jak wybrać odpowiednią piżamę?

W pierwszej kolejności powinnaś zastanowić się nad tym, jaki krój będzie dla Ciebie najlepiej pasował. Do wyboru masz piżamę jednoczęściową, a także wiele wariantów zestawów dwuczęściowych.

Może to być na przykład:

Wybór powinien być podyktowany Twoimi preferencjami, a także różnymi sytuacjami, w których będziesz piżamy używać. Co innego przyda się w domu, a inny zestaw wybierzemy do hotelu lub na biwak.

Jaką piżamę damską wybrać na wiosnę 2021? (poradnik)

Koronka, satyna, czy bawełna? Jaką piżamę wybrać?

Druga sprawa to materiał, z jakiego wykonana będzie piżama damska. Tutaj oferta producentów może zdecydowanie utrudnić wybór. My proponujemy jedną z trzech opcji:

Piżama satynowa

Satynowa piżama damska to klasyka sama w sobie. Niezależnie od połączenia, czy będzie to satyna bawełniana, jedwabna czy poliestrowa, taka piżama jest przyjemna w dotyku i delikatnie przykrywa ciało. Wygląda niezwykle luksusowo i świetnie sprawdzi się wtedy, gdy chcesz wyglądać zmysłowo i kobieco w swojej sypialni. Wady? Nie przepuszcza powietrza w tak dobry sposób, jak inne materiały. W najcieplejsze miesiące roku to może być problem, jednak na wiosnę sprawdzi się idealnie!

Jaką piżamę damską wybrać na wiosnę 2021? (poradnik)

Piżama koronkowa

Kto z nas nie kocha koronek? Seksowne koronkowe zestawy znajdują się praktycznie w każdej garderobie i na szczęście nie musimy z niej rezygnować, wybierając nową piżamę. Jednoczęściowa piżama damska z koronką lub seksowny dwuczęściowy zestaw to wygodna, ale i niezwykle kobieca opcja, która sprawdzi się praktycznie każdego dnia.

Jaką piżamę damską wybrać na wiosnę 2021? (poradnik)

Piżama bawełniana

Na koniec komfortowa bawełniana piżama. Dzięki wykonaniu z naturalnych materiałów świetnie przepuszcza powietrze. To także idealna propozycja dla tych wszystkich z nas, które lubią w wolny dzień zostać w piżamie na dłużej. Bawełna nie tylko daje możliwość oddychania skórze, a przy tym zapewnia odpowiedni komfort cieplny, co czyni ją jedną z najlepszych propozycji na wiosnę. Oczywiście są to mniej seksowne komplety, ale nadrabiają swoim urokiem. Przykład? Kocia piżama damska z krótkim rękawem czy komplet LET ME SLEEP.

Jaką piżamę damską wybrać na wiosnę 2021? (poradnik)

 

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed opublikowaniem
You have successfully subscribed!