Plastry podnoszące biust – jak działają i na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

0 komentarzy

Biustonosze push-up są jednymi z najczęściej wybieranych modeli staników przez kobiety na całym świecie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że to niejedyny sposób na uniesienie piersi i sprawienie, aby wyglądały na jędrniejsze. Tutaj z pomocą przychodzą nam także plastry podnoszące biust, będące świetną alternatywą dla klasycznych staników – zwłaszcza w przypadku wymagających kreacji. Jak działają nasutniki z plastrami podnoszącymi biust? Jakie wybrać? W dzisiejszym tekście odpowiadamy na te pytania!

Plastry podnoszące biust to jeden z najlepszych sposobów na uniesienie piersi, ich optyczne powiększenie, zwiększenie krągłości i jędrności. Same plastry działają tak jak klasyczny biustonosz push-up, z tym że pozostają niewidoczne nawet przy obcisłych kreacjach z odkrytymi plecami, czy wyjątkowo głębokich dekoltach. Co więcej, plastry możemy wykorzystać razem ze stanikiem, tak aby przy klasycznym biustonoszu osiągnąć efekt push-up.

Jak działają plastry do biustu?

Zasada działania plastrów podnoszących biust jest niezwykle prosta. Plastry podnoszące biust wykonane są z sylikonu. Dzięki kolorom zbliżonym do naturalnej tonacji skóry pozostają w 100% niewidoczne nawet pod cienkimi i prześwitującymi ubraniami. Elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do kształtu piersi. Natomiast górna część plastra zapewnia odpowiednie uniesienie i wymodelowanie biustu.

Dlaczego warto stosować plastry do biustu?

Plastry unoszące biust sprawdzają przede wszystkim podczas wyjątkowych okazji, gdy zakładamy wieczorowe kreacje. To właśnie one najczęściej są bardzo wymagające – zarówno pod kątem dobieranej bielizny, jak i wyglądu samego biustu. Opisywane tutaj plastry idealnie współpracują z mocno wyciętymi sukienkami, głębokimi dekoktami, czy odkrytymi plecami. Dzięki nim możemy nie zakładać biustonosza, a piersi będą odpowiednio uniesione i wymodelowane.

Jakie wybrać plastry do biustu?

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na kształt plastrów, tak aby pasowały do zaplanowanej kreacji. Dopasowany kształt plastrów do rodzaju dekoltu szczególnie ważny będzie w przypadku eleganckich i obcisłych wieczorowych kreacji. Kolejną kwestią jest sam rozmiar – tak, plastry dostępne w różnych wielkościach. Rozmiary plastrów opisują popularne oznaczenia od S do XL lub rozmiarówka od A do F. Na koniec dobieramy kolor plastrów, tak aby jak najbardziej pasował do odcienia naszej skóry. Dzięki temu plastry pozostaną niewidoczne w każdej sytuacji.

Nasze propozycje:

  • Nasutniki z plastrami podnoszącymi biust – Wykonane z wyjątkowo miękkiego i delikatnego silikonu świetnie sprawdzą się w każdej stylizacji. Dzięki nim biust będzie prezentował się perfekcyjnie! 
  • Czarne plastry podnoszące biust – Plastry do biustu to jednak nie tylko modele w odcieniach skóry. Możemy też postawić na czarne plastry stworzone z myślą o grubszych, ciemnych kreacjach.
  • Plastry do biustu w kształcie delfinów – Nietypowy wzór w kształcie delfinów jest nie tylko uroczy, ale i skuteczny. Prawdziwy must have w każdej damskiej garderobie.

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed opublikowaniem
You have successfully subscribed!