Rodzaje bielizny erotycznej – na jakie postawić, aby podkręcić atmosferę w sypialni?

0 komentarzy

Bielizna damska potrafi być jednocześnie seksowna, jak i naprawdę wygodna. Dzięki temu możemy na co dzień czuć się nie tylko komfortowo, ale i zmysłowo niezależnie od sytuacji. Jednak na pełne miłosnych uniesień wieczory z ukochanym warto przygotować coś specjalnego. Tutaj z pomocą przychodzi nam bielizna erotyczna. Dziś przeanalizujemy dostępne rodzaje bielizny nocnej i podpowiemy Wam, na co postawić, aby podkręcić atmosferę w sypialni. Zapraszamy! 

Bielizna erotyczna – dlaczego warto mieć ją w garderobie?

Niezwykle seksowna bielizna erotyczna to jeden z najbardziej zmysłowych atrybutów, który potrafi rozgrzać atmosferę w sypialni do czerwoności. Jednak nie można też zapominać o tym, jak wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Namiętny wieczór z ukochanym wymaga tego, aby czuć się atrakcyjnie, ale przy tym komfortowo i bez skrępowania. Na szczęście, bielizna erotyczna dostępna jest w wielu rodzajach i fasonach, dzięki czemu każda z nas dopasuje do siebie odpowiedni model. Co zatem wybrać, aby poczuć się pięknie, seksownie i ponętnie?

Komplet bielizny nocnej

Nocne komplety bielizny to wyjątkowo uniwersalna propozycja, która sprawdzi się zarówno na początku przygody z bielizną erotyczną, jak i u kobiet posiadających już niemałą kolekcję seksownych strojów. Możemy tu wybierać spośród koronkowych kompletów różniących się między sobą przede wszystkim ilością zdobień oraz prześwitów. Ciekawą opcją jest przede wszystkim 3 elementowy komplet bielizny koronkowej, gdzie w zestawie znajdziemy także pas do pończoch.

Seksowne body damskie

Damskie body warto wziąć pod uwagę, gdy szukamy odskoczni od tradycyjnych kompletów bielizny damskiej. Czy sprawdzi się w roli bielizny erotycznej? Zdecydowanie tak! Koronkowe body samo w sobie jest niezwykle seksowne, a przy tym świetnie modeluje sylwetkę i optycznie wyszczupla sylwetkę. Na co postawić? Tutaj mamy dla Was dwie propozycje:

Coś odważniejszego – bodystocking

Przejdźmy teraz do typowo erotycznej bielizny, której najlepszym przykładem będą bodystocking. Czym tak naprawdę są? Bodystocking można powiedzieć, że są długą pończochą na całe ciało. Delikatny materiał przylegający do ciała składa się z siateczki o różnych grubościach oczek. Podobnie jak w przypadku klasycznej pończochy, materiał ściśle przylega do ciała, co modeluje całą sylwetkę i rozbudza wyobraźnię partnera. Jakie pierwsze bodystocking będą najlepsze? Warto zacząć od pełniejszych modeli o mniejszej grubości oczek – na przykład uniwersalne koronkowe bodystocking.

Pójdź na całość – kostiumy erotyczne

Skoro mówimy o bieliźnie mającej podkręcić atmosferę podczas wieczoru we dwoje, nie może zabraknąć kostiumów erotycznych. Tutaj już możemy pójść na całość! Seksowny strój pokojówki lub pielęgniarki? Proszę bardzo! Zaskocz swojego partnera nieoczywistym przebraniem i cieszcie się sobą w nowych rolach.

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed opublikowaniem
You have successfully subscribed!