27 Jul 2021

Jakie są rodzaje i typy majtek damskich?

Na rynku dostępne są różne rodzaje majtek damskich. Poszczególne modele cechują się charakterystycznym krojem, zastosowanymi zdobieniami, czy też wycięciami. Nie dziwi to, gdyż majtki damskie mają różne zadania - te bezszwowe nie mogą odbijać się pod sukienkami, opinającymi ciało spódnicami, czy też spodniami, zaś te koronkowe, zmysłowo wycięte, mają często za zadanie rozpalić wyobraźnię. W grę wchodzi również komfort podczas noszenia! Jakie zatem można wytypować najpopularniejsze rodzaje damskich majtek? 

Figi - klasyka w najlepszy wydaniu 

Wymieniając rodzaje majtek damskich i ich nazwy nie sposób zacząć od czegoś innego niż od klasycznych fig, które każda kobieta ma w swojej szafie. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na komfort, który zapewniają podczas chodzenia - niezależnie od sylwetki, jaką się posiada. Majtki damskie figi nie mają głębokich wycięć. Standardowo zakrywają one większą część pośladków i mają podwyższony stan. Tu warto zaznaczyć, że figi nie muszą być wykonane z gładkiego materiału! Mogą one również być koronkowe lub też posiadać dodatkowe zdobienia. 

Rodzaje majtek damskich

Stringi - wygodne i modne 

Nie da się ukryć, że stringi to bardzo popularny typ damskich majtek. Są one wygodne i nie odznaczają się pod ubraniem. Warto również zaznaczyć, że zjawiskowo prezentują się na ciele, przez co uważane są za jedną z bardziej seksownych propozycji. Ten rodzaj majtek damskich jest bardzo charakterystyczny - szeroki, odpowiednio wycięty pas materiału zasłania krocze, a następnie jest węższy i kryje się między pośladkami. Szerokość stringów po bokach jest różna w zależności od modelu bielizny. 

Stringi damskie są bardzo cenione przez kobiety. Nic więc dziwnego, że dostępne są one w wielu odsłonach. Najpopularniejsze to:

  • stringi koronkowe
  • stringi z podwyższonym stanem,
  • stringi z seksownymi wiązaniami - po bokach oraz nad linią pośladków, 
  • stringi z dodatkowymi paskami oraz seksownymi wycięciami. 
Rodzaje majtek damskich stringi

Tanga - figi w innej odsłonie 

Rodzaje majtek damskich i nazwy bywają zaskakujące - tak jest między innymi w przypadku majtek tanga. Na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się one od klasycznych fig. Są to jednak pozory! Tanga, dzięki głębszym wycięciom, eksponują dużo subtelniej pośladki

Thongi - idealna alternatywa dla stringów 

Kolejny typ damskich majtek to thongi, które często są mylone ze stringami. W przeciwieństwie do nich mają one jednak szerszy pasek na pośladkach, przez co są one dla wielu pań dużo wygodniejsze podczas noszenia. 

Majtki koronkowe - każda kobieta ma je w swojej szafie 

Opowiedzieliśmy już o tym, jakie są najpopularniejsze rodzaje majtek damskich. Majtki koronkowe stanowią również kategorię, której nie można pominąć. Dostępne są one w prawie każdym kroju, co tylko utwierdza o tym, że panie, niezależnie od wieku, często po nie sięgają. Koronkowa bielizna damska online jest utożsamiana z kobiecością a także seksapilem. Delikatne wzory pięknie prezentują się na skórze, a także rozpalają zmysły oraz wyobraźnię.

Jako platforma zakupowa Lovita oferujemy wszystkie zaprezentowane w tym artykule rodzaje majtek damskich - w różnych kolorach oraz rozmiarach! Jest zatem w czym wybierać, do czego gorąco zachęcamy, gwarantując przy tym darmową dostawę. 
 

Polecane