Jakie są rodzaje i typy majtek damskich?

0 komentarzy

Na rynku dostępne są różne rodzaje majtek damskich. Poszczególne modele cechują się charakterystycznym krojem, zastosowanymi zdobieniami, czy też wycięciami. Nie dziwi to, gdyż majtki damskie mają różne zadania - te bezszwowe nie mogą odbijać się pod sukienkami, opinającymi ciało spódnicami, czy też spodniami, zaś te koronkowe, zmysłowo wycięte, mają często za zadanie rozpalić wyobraźnię. W grę wchodzi również komfort podczas noszenia! Jakie zatem można wytypować najpopularniejsze rodzaje damskich majtek? 

Figi - klasyka w najlepszy wydaniu 

Wymieniając rodzaje majtek damskich i ich nazwy nie sposób zacząć od czegoś innego niż od klasycznych fig, które każda kobieta ma w swojej szafie. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na komfort, który zapewniają podczas chodzenia - niezależnie od sylwetki, jaką się posiada. Majtki damskie figi nie mają głębokich wycięć. Standardowo zakrywają one większą część pośladków i mają podwyższony stan. Tu warto zaznaczyć, że figi nie muszą być wykonane z gładkiego materiału! Mogą one również być koronkowe lub też posiadać dodatkowe zdobienia. 

Rodzaje majtek damskich

Stringi - wygodne i modne 

Nie da się ukryć, że stringi to bardzo popularny typ damskich majtek. Są one wygodne i nie odznaczają się pod ubraniem. Warto również zaznaczyć, że zjawiskowo prezentują się na ciele, przez co uważane są za jedną z bardziej seksownych propozycji. Ten rodzaj majtek damskich jest bardzo charakterystyczny - szeroki, odpowiednio wycięty pas materiału zasłania krocze, a następnie jest węższy i kryje się między pośladkami. Szerokość stringów po bokach jest różna w zależności od modelu bielizny. 

Stringi damskie są bardzo cenione przez kobiety. Nic więc dziwnego, że dostępne są one w wielu odsłonach. Najpopularniejsze to:

  • stringi koronkowe
  • stringi z podwyższonym stanem,
  • stringi z seksownymi wiązaniami - po bokach oraz nad linią pośladków, 
  • stringi z dodatkowymi paskami oraz seksownymi wycięciami. 
Rodzaje majtek damskich stringi

Tanga - figi w innej odsłonie 

Rodzaje majtek damskich i nazwy bywają zaskakujące - tak jest między innymi w przypadku majtek tanga. Na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się one od klasycznych fig. Są to jednak pozory! Tanga, dzięki głębszym wycięciom, eksponują dużo subtelniej pośladki

Thongi - idealna alternatywa dla stringów 

Kolejny typ damskich majtek to thongi, które często są mylone ze stringami. W przeciwieństwie do nich mają one jednak szerszy pasek na pośladkach, przez co są one dla wielu pań dużo wygodniejsze podczas noszenia. 

Majtki koronkowe - każda kobieta ma je w swojej szafie 

Opowiedzieliśmy już o tym, jakie są najpopularniejsze rodzaje majtek damskich. Majtki koronkowe stanowią również kategorię, której nie można pominąć. Dostępne są one w prawie każdym kroju, co tylko utwierdza o tym, że panie, niezależnie od wieku, często po nie sięgają. Koronkowa bielizna damska online jest utożsamiana z kobiecością a także seksapilem. Delikatne wzory pięknie prezentują się na skórze, a także rozpalają zmysły oraz wyobraźnię.

Jako platforma zakupowa Lovita oferujemy wszystkie zaprezentowane w tym artykule rodzaje majtek damskich - w różnych kolorach oraz rozmiarach! Jest zatem w czym wybierać, do czego gorąco zachęcamy, gwarantując przy tym darmową dostawę. 
 

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są sprawdzane przed opublikowaniem
You have successfully subscribed!