24 Oct 2021

Seksowne dodatki, które rozpalą ogień namiętności w sypialni

Każda z nas odczuwa, że temperatura w sypialni z biegiem czasu powoli spada. Co wtedy zrobić? Najłatwiejszym sposobem jest oczywiście zakup nowej seksownej bielizny. Jednak warto też pomyśleć o dokupieniu do niej erotycznych dodatków, które wzmocnią cały efekt i momentalnie rozpalą ogień namiętności! W co warto się zaopatrzyć? Oto nasze propozycje:

Nasutniki i naklejki na sutki

Nasutniki to wyjątkowy dodatek erotyczny do sypialni, gdyż cały jego urok polega na tym, że zasłania nasze strefy intymne, zamiast je eksponować. Co ważne, możemy zakładać je same, tak aby tylko przyozdobiły nasze piersi, ale i w połączeniu z bielizną nocną – body, peniuarem lub gorsetem. Jakie naklejki na sutki wybrać? Oto tylko część z propozycji:

Ozdobne nasutniki

Skórzane nasutniki z łańcuszkiem

Kryształowe naklejki na sutki

Naklejki na sutki z napisem “kiss me!”

Maski i opaski erotyczne

Jeśli erotyczne ubrania i przebrania są dla Ciebie zbyt odważną opcją, możesz rozpocząć przygodę od zmysłowych masek i opasek do sypialni. Wybór w tej kategorii jest naprawdę zaskakujący – od zmysłowej koronkowej maski na oczy, przez kocie maski z cyrkoniami, aż po skórzane propozycje z uszami królika.

Dlaczego warto kupić maskę lub opaskę do sypialni? Te z otworami na oczy pozwalają wydobyć z nas nowe pokłady odwagi, która może odmienić nasze życie erotyczne. Natomiast te zasłaniające oczy mają na celu wzmocnić sposób odczuwania przez nas wszystkich doznań – gdy pozbędziemy się bodźców wizualnych, wyostrzą się te pozostałe.

Harnessy

Harnessy to jeden z najczęściej wybieranych dodatków do sypialni. To tak naprawdę skórzane paski mające pełnić funkcję zmysłowego akcentu w naszej bieliźnie nocnej. Mimo iż nazwa w tłumaczeniu na język polski oznacza „uprząż”, to harnessy możemy zakładać na różne części ciała. W ofercie producentów znajdziemy na przykład:

Pozostałe akcesoria do sypialni

Nie bez powodu filmy i książki o ciemniejszej stronie Christiana Greya zyskały taką popularność. W chwilach miłosnych uniesień warto czasem pójść o krok dalej i spróbować się swoją bliskością zabawić w nowy sposób. Tutaj z pomocą przychodzą nam przeróżne akcesoria do sypialni. Co to może być?

Kajdanki – Co ważne, te w wersji erotycznej najczęściej dostępne są w wersji z futerkiem, tak aby nie podrażniały naszych nadgarstków. Warto też wziąć pod uwagę zestaw akcesoriów erotycznych, w którym znajdują się zmysłowe kajdanki wykonane z delikatnego materiału – satyny lub koronki.

Sznurki do wiązania – Jeśli nie jesteś przekonana do kajdanek, warto rozważyć specjalny satynowy sznurek do wiązania.

Pejcze – To już opcja dla bardziej odważnych i zaawansowanych, ale zdecydowanie potrafi przenieść miłosne igraszki na inny poziom. Takie akcesoria najczęściej dostępne są w różnych kształtach i kolorach, a zdecydowana z nich wykonana jest ze skóry.

Polecane