13 Nov 2021

Seksowne koszule nocne – co wybrać?

Większość z nas wymaga od bielizny nie tylko wygody, ale i tego by sprawiała, że poczujemy się w niej wyjątkowo, pięknie i kobieco. Dotyczy to zarówno bielizny codziennej, jak i tej nocnej. Na co zatem postawić wybierając koszule nocne, które mają pobudzić nasze zmysły? Oto nasze sprawdzone propozycje!

Seksowna koszula nocna – prawdziwy must have

O ile do bielizny zakładanej na co dzień, czy tej na wyjątkowe okazje większość z nas przykłada dużo uwagi, tak sama bielizna nocna często jest pomijana. Decydujemy się na klasyczne piżamy, a podczas pełnych miłosnych uniesień wieczorów stawiamy po prostu na seksowne koronkowe komplety. Należy jednak pamiętać o tym, że istnieje rozwiązanie tak samo wygodne, jak podkręcające atmosferę w sypialni. Seksowna koszula nocna nie krępuje ruchów, nie obciera naszego ciała, a przy tym sprawia, że partner nie może od nas oderwać wzroku! Co więcej, bez problemu możemy iść w niej spać. To właśnie dlatego powinna znaleźć swoje miejsce w każdej garderobie.

Jak wybrać seksowną koszulę nocną?

Pierwsza kwestia podczas zakupu seksownej koszuli nocnej, będzie określenie naszych potrzeb. Ilość dostępnych fasonów sprawia, że możemy przebierać spośród zmysłowych propozycji, ale znacznie różniących się swoim charakterem. Na co i kiedy zatem postawić?

Satynowe koszule nocne

Gdy myślimy o eleganckich koszulach nocnych, które przy tym są zmysłowe i seksowne, to oczywiście w pierwszej kolejności nasuwają się nam satynowe koszule nocne. Nic dziwnego!

Satynowa koszula nocna to ponadczasowa propozycja. Świetnie sprawdza się w roli klasycznej bielizny, ale przy tym sprawia, że czujemy się w niej niezwykle zmysłowo i kobieco. Warto także wziąć pod uwagę modele wykończone niezawodną koronką, a w ten sposób otrzymamy koszulę zarówno na co dzień, jak i na wieczory pełne miłosnych uniesień.

Nasze propozycje to:

Koronkowe koszule nocne

Oczywiście nie mogło też zabraknąć koronkowych koszul nocnych, które w kategorii seksownej bielizny nocnej są zdecydowanym faworytem. Możemy tutaj przebierać spośród wyważonych propozycji, ale też odważnych fasonów mających za zadanie rozbudzenie naszej wyobraźni, podniesienie pewności siebie i zauroczenie partnera.

Nasze propozycje to:

Koszula nocna dopasowana do figury

Poza doborem samego fasonu koszuli nocnej warto też dopasować ją do naszej figury. Skoro ma sprawiać, że poczujemy się seksownie, to musi ona współpracować z naszą sylwetką – podkreślać jej atuty i tuszować ewentualne niedoskonałości. Warto więc pamiętać o tym, że seksowne koszule nocne to nie tylko propozycje dla kobiet o figurach niczym z modnych magazynów. Każda z nas bez problemu znajdzie dla siebie odpowiedni model we właściwym rozmiarze. Nie brakuje także koszul nocnych plus size, które pięknie podkreślają pełne kobiece kształty.

Przykład? Koronkowa koszula nocna z luźnym dołem w dużych rozmiarach!

 

Polecane