11 Sep 2021

Seksowne pończochy – zmysłowy dodatek, który rozpali zmysły

Kobieca garderoba musi być gotowa na wszystkie okazje. Od ubioru na co dzień, przez stylizacje do pracy, aż po eleganckie zestawy na wieczorne wyjścia. Co więcej, nie powinno też brakować w niej typowo zmysłowych i rozpalających ogień namiętności elementów. Jednym z nich bez wątpienia są seksowne pończochy, stworzone z myślą o urozmaiceniu nocnych kompletów bielizny. Jakie pończochy wybrać na wieczór we dwoje? Już odpowiadamy!

Co to są seksowne pończochy nocne?

Seksowne pończochy różnią się od tych klasycznych przede wszystkim zastosowaniem. Większość z nich tworzona jest z cienkich i transparentnych materiałów, które nawet nie udają, że mają coś faktycznie zakrywać. Co więcej, nie brakuje tu też opcji nawiązujących do erotycznych strojów (na przykład pokojówki lub pielęgniarki), pończoch typu harness, czy samonośnych pończoch lateksowych. Każdy z tych modeli ma dodawać nam pewności siebie i sprawiać, że poczujemy się w nich niezwykle seksownie.

Jakie wybrać seksowne pończochy?

Ilość dostępnych wariantów pozwala każdej z nas dopasować model do konkretnej stylizacji czy bielizny. Seksowne pończochy mogą być zmysłowe i wyważone, ale też wyjątkowo odważne. Ważne, aby czuć się w nich jak najlepiej, a przy tym pozytywnie zaskoczyć partnera.

Zmysłowe pończochy samonośne

Mimo iż z typowo erotycznymi pończochami kojarzą się nam te zapinane do pasa, to bez wątpienia pończochy samonośne są zdecydowanie najwygodniejszą opcją. Nie bez przyczyny decydujemy się na nie praktycznie przy każdej okazji – od ubioru do pracy, aż po seksowny strój do sypialni. Jakie wybrać seksowne pończochy samonośne? W roli zmysłowego akcentu świetnie sprawdza się pończochy samonośne typu kabaretki – do wyboru w wersji z kokardką lub podwiązką. Jeśli szukasz czegoś bardziej wyważonego, nic nie sprawdzi się lepiej niż klasyczne pończochy samonośne z szeroką koronką.

Pończochy do pasa

Gdy myślimy o zmysłowych pończochach, pierwsze co przychodzi nam na do głowy, to modele zapinane do specjalnego pasa. To zdecydowanie najbardziej seksowna z opcji, po którą często sięgamy, gdy chcemy sprawić naszemu partnerowi małą niespodziankę – nie tylko na Walentynki. Na co postawić? Naszym zdaniem pończochy do pasa z linią z tyłu sprawdzają się w roli seksownego elementu garderoby wręcz idealnie!

Pończochy z doczepionymi majtkami

Chcesz postawić na coś oryginalniejszego niż pończochy samonośne, jednak nie jesteś przekonana do klasycznego pasa? Mamy dla Ciebie dwie propozycje. Pierwsza z nich to wyjątkowo wygodne, ale i efektowne, pończochy połączone na stałe z pasem. Druga opcja, również idealna na romantyczny wieczór z ukochanym to pończochy z doczepianymi seksownymi majtkami ozdobionymi kokardką.

Ozdobne pończochy nocne

Wyżej opisane modele bezpośrednio nawiązują do klasyki, ale to wcale nie znaczy, że na tym możliwości się kończą. Seksowne pończochy to też pełna gama modeli ozdabianych zmysłowymi akcentami, które każda z nas dopasuje do danej okazji, lub swojego charakteru. Jakie zdobienia mamy do dyspozycji? Oto nasze ulubione modele:

Polecane