18 Jul 2019

Wygodna piżama na wyjazd – jaką kupić?

Wygodna piżama na wyjazd - zdjęcie piżamy - ginny.pl

Podróże, wycieczki, wyjazdy. Wiele osób coraz częściej podróżuje i poznaje zupełnie nowe, wcześniej nieznane zakątki świata. Aby wakacje były udane człowiek musi się wyspać. A to nie zawsze jest łatwe! Dobra piżama może w tym pomóc – jest jak przytulny kawałek domowej sypialni, który można zabrać w dowolnie odległą podróż. Wybór takiej piżamy może być na pierwszy rzut oka trudny, ale spokojnie – pokażemy wam, w czym śpią prawdziwe podróżniczki! 

Czym się kierować w wyborze?

Materiał, krój, przewiewność. Te trzy słowa są kluczowe na wyprawie. Zacznijmy od tego, aby wybierać najbardziej delikatny, a przy tym wytrzymały materiał. Dobrze, jeżeli będzie przyjemnie chłodny – zwłaszcza w miejscach upalnych, gdzie noc jest równie ciepła, jak i dzień. Im lżejszy materiał, tym lepsze poczucie świeżości następnego poranka. 

Krój odrywa naprawdę znaczącą rolę. Jest to wprawdzie kwestia sporna, ale często słyszymy głosy, że wygodna piżama jest szersza, nie tak mocno dopasowana i najczęściej dwuczęściowa. Jednoczęściowe piżamy damskie również są odpowiednie, pod warunkiem, że zapewniają swobodę. Przykładem może być tutaj chociażby model Elvira, który posiada nie tylko modny wykrój, ale również gumkę w talii, pozwalającą na dobre dopasowanie się bielizny do ciała. 

I w końcu – przewiewność, czyli wspomniane już poczucie świeżości. Dwuczęściowa piżamka damska umożliwia komfortowy sen na wysokim poziomie, niezależnie od okoliczności. 

Co to znaczy „wygodna piżama”?

Wygodna piżama musi być więc uszyta z wysokiej jakości materiału, z mieszanką bawełny lub satyny. Powinna wyróżniać się intrygującym krojem, a jednocześnie nie uciskać podczas nocnego odpoczynku podróżniczek. Może być również po prostu szersza i ładna, z ciekawym, śmiesznym napisem. Przykładem idealnej piżamy nocnej w tym stylu jest nasz model Queen. To propozycja dla pań ceniących sobie wygodę absolutną. Prosta, bawełniana koszulka z pięknym napisem i spodenki z tasiemką, dzięki której dopasują się do ciała wprost idealnie. To właśnie znaczy wygodna piżama nocna, przeznaczona dla wymagających podróżniczek. 

Zakup takiej piżamy musi być przemyślany, ale warto zwrócić uwagę na opcje, które mamy w naszym sklepie. My postawiliśmy nie tylko wygodę, ale również wygląd. Podkreślają one kobiece kształty, a piękne nadruki wyróżniają je na tle zwykłych piżam. Jeżeli szukasz kwiecistych bądź panterkowych wzorów – z łatwością je odnajdziesz. Każda z naszych piżam to komfort domowej sypialni nawet w najdalszych zakątkach świata.

Polecane