27 Aug 2022

Zmysłowe stroje czy seksowne sukienki – co wybrać na wieczór we dwoje?

Jak urozmaicić intymny wieczór we dwoje? Bez wątpienia jednym z najlepszych sposobów jest seksowna bielizna nocna, ale warto tutaj podkreślić, że na niej nasze możliwości się nie kończą. Atmosferę w sypialni świetnie podkręcają także wyjątkowo zmysłowe sukienki i przebrania o erotycznym zabarwieniu. Dlaczego warto na nie postawić i co wybrać? Dziś podpowiemy Wam, na co postawić podczas pełnych miłosnych uniesień wieczorów we dwoje.

Dlaczego warto postawić na seksowne stroje i sukienki?

Koronkowe komplety bielizny to prawdziwy kameleon kobiecej garderoby – sprawdzają się zarówno na co dzień, podczas specjalnych okazji, jak i w sypialni. Jednak jeśli chcesz zaskoczyć partnera czymś naprawdę wyjątkowym, warto postawić na coś stworzonego z myślą o momentalnym podkręcaniu temperatury!

W przeciwieństwie do klasycznej bielizny zmysłowe stroje i sukienki zakładamy wyłącznie w intymnych sytuacjach i już sam ten fakt, nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Co więcej, ilość dostępnych modeli i fasonów pozwala każdej z nas dobrać stylizację do swoich wymagań – od delikatnie kuszących, ale zasłaniających ciało sukienek, po wyzywające propozycje dla kobiet z ognistym charakterem.

Zmysłowe sukienki – na co zwrócić uwagę?

Sukienki erotyczne to wbrew pozorom wyjątkowo obszerna kategoria. Znajdują się tu zarówno modele do złudzenia przypominające eleganckie kreacje wieczorowe, jak i naprawdę odważne propozycje. To właśnie na krój sukienki musisz zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Pamiętaj o tym, że poza podkręceniem temperatury i rozbudzeniem wyobraźni partnera, ma ona też Tobie sprawiać przyjemność. Dlatego też zmysłowa sukienka nie może Cię krępować ani zawstydzać. 

Przed zakupem weź także pod uwagę kwestię przeźroczystości materiału. Wiele modeli tworzonych jest z siateczkę, które znamy między innymi z bodystocking. Nie wiesz, czy to rozwiązanie dla Ciebie? Zawsze możesz pod nią założyć komplet seksownej bielizny – tak jak na poniższym przykładzie.

Krótka sukienka z długim rękawem

Przebranie erotyczne – jakie kupić?

W tym wypadku możesz zaszaleć i dodać pikanterii wcielając się w zupełnie nową dla siebie rolę. W pierwszej kolejności weź pod uwagę sam motyw danego przebrania, a tutaj masz naprawdę w czym wybierać. Od stroju stewardessy, przez uniform policjantki, aż po przebranie kotka lub króliczka. Kolejna ważna kwestia, to charakter danego stroju. Wiele z nich rozpala ogień samą formą i motywem przewodnim, a w niektórych mamy do czynienia z bardzo kusymi krojami i prześwitującymi materiałami. Na co postawić? Poniżej znajdziesz nasze ulubione propozycje:

Strój stewardessy

Bodystocking dla pokojówki

Strój pielęgniarki

Zmysłowe stroje czy seksowne sukienki – co sprawdzi się lepiej?

Musisz zwrócić uwagę na to, że zmysłowe sukienki i stroje erotyczne to dwa zupełnie różne produkty. Sukienki, mimo iż działają na wyobraźnię i dodają pikanterii, dla wielu z nas są po prostu mniej krępującym rozwiązaniem. Damskie stroje erotyczne to propozycja nieznosząca kompromisów – przełamują utarte schematy i wypędzają nudę z sypialni. Co ważne, zmysłowe stroje wcale nie odkrywają tak dużo ciała, jak nieraz mogłoby się wydawać! Weźmy za przykład strój uczennicy, gdzie w zestawie znajdziesz delikatnie prześwitującą koszulę z kołnierzem oraz seksowną spódniczkę na szelkach.

 

Co zatem wybrać? Wybór oczywiście należy do Ciebie! Naszym zdaniem, na pełen miłosnych uniesień wieczór przy lampce wina lepiej sprawdzą się zmysłowe sukienki. Erotyczne stroje to propozycja na szaloną noc, podczas której przepędzić nudę w sypialni i podkręcicie atmosferę do maksimum.

 

Polecane