08 May 2021

Zmysłowe sukienki – dlaczego powinnaś je wybrać zamiast koronkowego kompletu?

Każda z nas ma w swojej garderobie bieliznę, którą zakłada zawsze, gdy chce podkręcić atmosferę w sypialni. Może to być zestaw koronkowej bielizny, prześwitujące body lub seksowna koszula nocna. Czy mamy jeszcze coś innego do wyboru?

Dla odważniejszych z nas świetną propozycją będą bodystocking oraz opisane niedawno na naszym blogu przebrania erotyczne. Jednak dziś mamy dla Was prawdziwy złoty środek – coś pomiędzy damską bielizną a odważnym erotycznym strojem. Ciekawe co to? Prezentujemy zmysłowe sukienki, idealne na pełen czułości wieczór we dwoje.

Czym są zmysłowe sukienki nocne?

Zmysłowe sukienki, o których piszemy w dzisiejszym artykule, zaliczyć należy do bielizny nocnej. Zdecydowanie nie są to kreacje stworzone z myślą o wyjściu do eleganckiej restauracji, a raczej połączenie wyjątkowo seksownych bodystocking z kusą kreacją wieczorową. Królują tutaj prześwity, koronki, wiązania z tasiemek i sznurków, a także materiały imitujące skórę i lateks.

Dlaczego warto kupić zmysłowe sukienki nocne?

Jeśli chcesz, aby Twoja bielizna damska podkręciła atmosferę w sypialni, ale nie jesteś przekonana do najodważniejszych propozycji, zmysłowe sukienki sprawdzą się tutaj wzorowo. Z jednej strony unikasz poczucia skrępowania, spowodowanego założeniem stroju jednoznacznie erotycznego, a do tego podkreślasz swoje kształty i kusisz zmysłowym strojem.

Jaką zmysłową sukienkę wybrać?

Na co zwrócić uwagę kupując zmysłową sukienkę? W pierwszej kolejności zdecyduj, ile chcesz pokazać. Jeśli to Twoje pierwsze kroki z tego typu rodzajem bielizny nocnej, możesz wybrać sukienki wykonane z pełnego materiału, które nigdzie nie prześwitują. To jednak nie znaczy, że nie są one seksowne! Chcesz zaszaleć i pokazać więcej ciała wkładając sukienkę rozbudzającą wyobraźnię Twojego partnera? Takich propozycji także nie brakuje. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji.

Zmysłowe sukienki z pełnego materiału

Pełne sukienki wyglądem zbliżone są najbardziej do wieczorowych kreacji. Nie znajdziecie tutaj prześwitów odsłaniających nagie ciało, ale to nie znaczy, że taka zmysłowa sukienka nie będzie seksowna. Zadbają o to głębokie dekolty, odkryte plecy, a w niektórych modelach suwak na całej długości sukienki umieszczony z przodu. Szukasz zabudowanej kreacji w najgorętszej opcji? Zdecydowanie najlepiej sprawdzi się tu sukienka połączona z pończochami.

Zmysłowe sukienki – dlaczego powinnaś je wybrać zamiast koronkowego kompletu?

Zmysłowe sukienki z siateczki

Klasyczna sukienka z siateczki to połączenie wieczorowej kreacji z bodystocking – czyli przepis na wyjątkowo seksowną stylizację, idealną na spędzany w domu lub hotelowym pokoju wieczór we dwoje.

Zmysłowe sukienki – dlaczego powinnaś je wybrać zamiast koronkowego kompletu?

Zmysłowe sukienki z ozdobnych paseczków

Ostatnia z propozycji to zmysłowa sukienka z ozdobnych paseczków. Taka kreacja cechuje się przede wszystkim niezwykłą wygodą. Taka sukienka nie przylega ściśle do ciała, co sprawia, że nie jest aż tak wyzywająca, a przy tym pozwala ukryć dodatkowe kilogramy. Pionowe paski opadające na ciało od biustu w dół wizualnie wyszczuplają ciało i podkreślają kobiece kształty w okolicy bioder.

Zmysłowe sukienki – dlaczego powinnaś je wybrać zamiast koronkowego kompletu?

Polecane